نحوه گارانتی کالا

خدمات اگری محصول (AgriMahsol) در سه حوزه زیر دسته بندی شده اند که هرکدام از این دسته ها از این دسته ها نیز شامل تضمین کیفیت، گارانتی و خدمات پس از فروش متناسب خواهد بود که در ادامه توضیح داده خواهند شد:

حوزه 1) محصولات کشاورزی: کیفیت و درجه بندی و بسته بندی هرکدام از محصولات کشاورزی در قسمت توضیحات بیان شده است. برای نمونه اندازه متوسط زیتون، زردآلو و نوع سیر. بنابراین کیفیت به هیچ عنوان از حداقل شرایط درج شده پایین تر نخواهد بود. در صورتیکه اثبات شود محصول نامناسبی به مشتری تحویل داده شده است و یا به دلیل منطقی مصرف کننده مشمول خساراتی گردد، سریعاً نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد شد.

حوزه 2) نهاده های کشاورزی: نهاده های کشاورزی شامل خوراک ماهی، خوراک دام، خوراک طیور، انواع بذر، انواع نهال، انواع کود و اینگونه محصولات دیگر می باشد. تضمین کیفیت بر اساس تعهدات تولید کننده یا وارد کننده بوده و گارانتی خدمات پس از فروش نیز بر اساس تعهدات مصرف کننده اصلی خواهد بود.

حوزه 3) تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی: جزئیات اطلاعات فنی تجهیزات به صورت دقیق در قسمت اطلاعات محصول درج شده است که تجهیزات فروخته شده خارج از آن اطلاعات نخواهد بود. گارانتی، خدمات پس از فروش و زمان تحویل نیز بر مبنای مقادیر درج شده در مشخصات تجهیزات و ماشین آلات خواهد بود.

تهیه شده توسط واحد مدیریت

فروشگاه اینترنتی اگری محصول


Top