تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. فعالیت این سامانه بویژه در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده  می باشد.

ارتباط با مشتری

کلیه ارتباطات با کاربران و مشتریان وب سایت بصورت الکترونیک تنها از طریق آدرس رایان نامه info@AgriMahsol.com انجام گرفته و ارتباط تلفنی نیز از طریق شماره های 02491002134 و 09109719007 قابل پیگیر است. به اطلاعا کلیه کاربران می رساند که اگری محصول فعالیت تجاری خود را در ابتدای زمستان 1397 شروع کرده و کلیه حقوق آن متعلق به مدیران آن می باشد. این وب سایت هیچ شعبه یا نمایندگی دیگری در ایران نداشته و هرگونه مسئولیتی را در قبال ادعای اشخاص ثالث در این زمینه از خود سلب می نماید.

ضوابط رعایت حریم شخصی

اگری محصول خود را ملزم به حفظ اسرار، داده ها و حقوق معنوی کلیه اشخاص ثالث مرتبط اعم از مشتریان، کاربران، تولید کننده ها، تأمین کننده دانسته و نهایت تلاش خود را برای محافظت از  بانک داده ها در مقابل هرگونه تهدید خارجی خواهد نمود. بدین منظور از سیستم های حفاظتی پشتیبانان خود اعم از توسعه دهندگان سامانه اگریمحصول و هاست اطمینان حاصل نموده و مشترین را جزئی از خانواده بزرگ اگری محصول با منافع متقابل می داند. 

داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط اگری محصول جزئی از اموال اگری محصول محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس تنها در انحصار اگری محصول است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار اگری محصول است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت AgriMahsol و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه اگری محصول محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات اگری محصول، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 


Top